Новини
 
                                                  
 
           
23.10.2019 року                                                         
В облдержадміністрації обговорили зміни до Закону України “Про державну службу”
22 жовтня під керівництвом керівника апарату обласної державної адміністрації Оксани Самолюк відбулась робоча зустріч працівників Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях з працівниками апарату облдержадміністрації, служб управління персоналу структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій.
В ході зустрічі розглянуто актуальні питання проходження державної служби. Костянтин Герасимюк - начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях довів до відома присутнім інформацію щодо доброчесності та етики державного службовця.
Ірина Волощук - головний спеціаліст Міжрегіонального управління проінформувала про основні аспекти проведення оцінювання державних службовців категорії «Б» та «В» у 2019 році. Іванна Окорочкова - головний спеціаліст Міжрегіонального управління розповіла про основні зміни в Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби категорії “Б” та “В”.
Учасники заходу мали можливість задати питання та отримати відповіді на них.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019