Новини
 
                                                  
 
           
13.01.2020 року                                      
Відбулася апаратна нарада
    Щотежневу апаратну нараду провів заступник голови райдержадміністрації Петро Кравцов. На ній  були присутні керівники структурних підрозділів органу виконавчої влади, держустанов та організацій.
     Учасники засідання заслухали декілька питань.
     Із роботою бюро безоплатної правової допомоги на території району ознайомила начальник відділу «Чемеровецьке бюро безоплатної правової допомоги» Катерина Помазова. Катерина Володимирівна розповіла, що клієнти бюро можуть отримати безоплатну первинну правову допомогу, яка включає надання правової інформації, юридичні консультації, складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних), представництво інтересів та допомогу в отриманні доступу до безоплатної вторинної правової допомоги тощо. До місцевого відділу протягом минулого року звернулося 985 громадян, отримали консультації 950 осіб.
     На протязі звітного періоду здійснено 13 виїздів мобільних пунктів, де надано правову допомогу 49 громадянам. З поміж цього було проведено:
-    245 правопросвітницьких заходів, 13 - з них в закладах освіти району;
-    12 робочих зустрічей;
-     9 виїзних прийомів;
-    6 публікацій на Інтернет-порталах;
-    розповсюджено 560 буклетів та 25 плакатів.
    Під час зібрання також представлено інформацію про діяльність відділів РДА та районних служб.
    Підсумки наради підбив заступник голови адміністрації Петро Кравцов, який націлив присутніх керівників на плідну та результативну роботу.
     
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020