Новини
 
                                                  
 
             
27.01.2020 року                                                            
Олексій Гончарук: У 2020 році плануємо максимально ранній початок дорожнього сезону, щоб побудувати рекордну кількість доріг
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з Міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм та Головою Укравтодору Олександром Кубраковим презентували Дорожню стратегію-2020.
«Для Уряду та команди Президента будівництво доріг  це топ-пріоритет в цьому році. З 1 березня ми починаємо масштабне будівництво  у цьому році потрібно готуватися до максимально раннього початку сезону. Ми з боку органів державної влади спробуємо завершити всі бюрократичні процедури до цього моменту. Звичайно, не по всіх об'єктах, але по достатній кількості для того, щоб завантажити всі потужності бізнесу”,  сказав Олексій Гончарук.
Він додав, що в 2020 році Уряд поставив за мету побудувати та відремонтувати рекордну кількість доріг. Мова не про ямковий ремонт, а про нове будівництво, або реконструкцію.
Одним із головних проектів року Прем'єр-міністр назвав дорогу РешетилівкаДніпро: «Цією дорогою ми з'єднуємо хорошим сполученням Київ з Дніпром. Трасу Запоріжжя-Маріуполь наша команда в рекордні терміни вже відремонтувала восени минулого року. Наша мета  зробити так, щоб від Львова до Маріуполя була хороша та якісна дорога».
Цьогорічний бюджет на дорожнє будівництво  безпрецедентний в історії України. В 2020 році планується залучення 86,5 млрд грн на ремонт доріг державного значення.
«Ми усвідомлюємо амбітність своїх планів. 6 тис. км доріг за один рік - це рекорд для сучасної України, тим паче мова йде не тільки про ремонти та будівництво, але і впровадження сучасних бізнес-процесів, ІТ-інструментів, - це переосмислення всієї дорожньої галузі. Тому, окрім фінансування та постановки мети, ми пропрацювали інструменти, які забезпечать успішну реалізацію усіх планів» - зазначив Олександр Кубраков, керівник Державного агентства автомобільних доріг України.
Міністр інфраструктури Владислав Криклій також додав, що ключова ціль Міністерства інфраструктури  зниження аварійності на 30%. Це передбачено, зокрема, і програмою діяльності Уряду. «Для цього у 2020 році будуємо інфраструктуру безпеки, запроваджуємо нові стандарти під час облаштування пішохідних переходів, розв'язок та інших об'єктів. Видатки - 1, 5 млрд грн», - наголосив Владислав Криклій.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2020