Новини
 
                                                  
 
           
07.10.2019 року                                                     
Делегація з Хмельниччини взяла участь у Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь
Протягом 3-4 жовтня поточного року у м. Житомир проходив Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь.
Від Хмельниччини участь у форумі взяли т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Омелянюк, голова ради асоціації сільськогосподарських підприємств Хмельницької області Василь Мастій, президент Хмельницької торгово-промислової палати Наталія Бєлякова, голова Дунаєвецької ОТГ Веліна Заяць та керівники сільськогосподарських підприємств.
Основною метою проведення форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.
Президент України Володимир Зеленський та президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко взяли участь у пленарному засіданні Другого Форуму регіонів, яке проходило 4 жовтня в приміщенні Житомирського драмтеатру. Президенти обох країн виступили з промовами у заключній частині форуму.
У своєму виступі Володимир Зеленський наголосив на тому, що дві країни звернуть особливу увагу на співпрацю у паливно-енергетичній, інфраструктурній, аграрно-промисловій та інформаційний галузях. Окремо президент України згадав і про війну на Сході України. На завершення відбулася церемонія підписання двосторонніх документів.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019