Новини
 
                                                  
 
           
01.10.2019 року                                                     
Ініціатива Мінрегіону: портал «Децентралізація» запустив рубрику «Запитання/відповіді». Дізнайтеся більше про реформу
Комунікація сторін - важливий інструмент для якісного втілення спільного завдання. А якщо це завдання - децентралізація і реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, комунікація набирає ще більшої ваги. Адже реформа стосується всіх і кожного - громадянина, місцевого самоврядування, вчителя, лікаря, пожежника, всіх, кому важливо змінюватися самому і змінювати життя в своїх громадах - селах і містах.
Тому за ініціативи Міністерства розвитку громад та територій портал «Децентралізація» підготував рубрику
«Запитання/відповіді». Окрім відповідей на поширені запитання, які тут містяться, за допомогою рубрики кожен охочий може написати своє питання, яке його цікавить і у розумні терміни отримати відповідь.
«
Ми зацікавлені у зворотному зв'язку з громадами, їх мешканцями, з місцевим самоврядуванням. Адже орієнтуємося на результат. Для цього важливо отримувати від них зворотній зв'язок на наші плани і кроки, які впроваджуємо в рамках реформування місцевого самоврядування та децентралізації. Важлива їх думка і бачення вирішення того чи іншого питання, адже вони безпосередні провідники реформи. І налагодження подальшої більш тісної комунікації допоможе кожному бути ефективнішим у своїх рішеннях», - прокоментував заступник Міністра розвитку громад та територій В'ячеслав Негода.
Нагадаємо, Міністр розвитку громад та територій Альона Бабакзаявилапро наміри налагодити системну комунікацію з регіонами та громадами.
То ж рубрика
«Запитання/відповіді» стала одним з перших кроків у побудові такої комунікації.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019