Новини
 
                                                  
 
           
23.09.2019 року                  
Про хід збирання сільськогосподарських культур та посіву озимих розглянули на апаратній нараді
   Сьогодні на планову нараду, яка щопонеділка проводиться в райдержадміністрації заступником голови РДА Петром Кравцовим з активом району, було винесено ряд актуальних питань.
   Про хід збирання сільськогосподарських культур та посіву озимих культур під урожай 2020 року розповів в.о. начальника управління агропромислового розвитку Юрій Гнатовський. Юрій Іванович повідомив, що жнива пізніх культур проходить в нелегких умовах у зв'язку із кліматичним періодом весни. У період весняно-польової кампанії спостерігалися значні опади, тому посів пізніх культур розпочався 10 квітня та закінчився 25 травня 2019 року. Зважаюче на це відбувається страстеність до збирання сільськогосподарських культур. Аграрії змушені вичікувати значні терміни, щоб запустити землеробну техніку на поле. Також проводили десексацію посівів. Для цього використовували новітні технології - авіацію та дрони, які пришвидшують достигання культур та можливість своєчасного збирання.      
    Враховуючи несприятливі умови та строки посівної кампанії, рекомендовано здійснювати посів культур в суху землю на меншу глибину, що дасть оптимальні результати.
    Окрім того керівники відділів, управлінь прозвітували про плани та завданя на найближчий час.
      За усіма питаннями, що розглядались на нараді, надано доручення на удосконалення роботи, напрацюванню системи ефективної діяльності за кожним з напрямків.   
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019