Новини
 
                                                  
 
           
16.09.2019 року                                   
                                        
Проведено нараду із головами місцевих рад Чемеровеччини
   Відбулася нарада із головами сільських, селищних рад, в.о. старост Чемеровецької селищної ради та Гуківської сільської ради.
   Про порядок призначення субсидій на опалювальний період 2019-2020 роки розповіла начальник відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Чемеровецької РДА Галина Бернацька. Вона розповіла про роботу, яка ведеться у районі у цьому напрямку. Було сказано про постанови Кабінету Міністрів України, що регламентують цей процес. Із вищевказаного питання надано роз'яснення присутній аудиторії.
    Військовий комісар Чемеровецького районного військового комісаріату Павло Джигун ознайомив із підготовкою та проведенням призову громадян України на строкову військову службу. Павло Васильович довів до відома учасників зібрання необхідну інформацію та зупинився на деталях.
    Під час підведення підсумків наради, заступником голови райдержадміністрації Петром Кравцовим висловлено пропозиції стосовно удосконалення роботи сільських/селищних рад на підвідомчих територіях.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019