Новини
 
                                                  
 
           
16.09.2019 року                                                     
                                     
Пріоритет сьогодення - покращення соціально - економічного розвитку району
   Актуальні питання життєдіяльності району обговорили сьогодні учасники апаратної наради, яку провів заступник голови райдержадміністрації Петро Кравцов.
   Про результати діяльності Чемеровецької районної філії Хмельницького ОЦЗ із початку 2019 року розповіла директор філії Любов Бевз. Любов Володимирівна акцентувала увагу присутньої аудиторії на реалізації завдань, що є важливими у роботі Державної служби зайнятості. Вона проаналізувала ситуацію на ринку праці Чемеровецького району, озвучила інформацію щодо працевлаштування безробітних, окреслила першочергові кроки роботи районної філії. Також виступаюча говорила про підвищення кваліфікації безробітних та наголосила на важливості профорієнтації учнів шкіл району.
    В ході зібрання заступник голови районної державної адміністрації Петро Кравцов також заслухав інформацію про поточну ситуацію в районі.
    На завершення наради Петро Іванович підкреслив, що спільне завдання усіх місцевих структур - це забезпечення сталого розвитку різних галузей економіки району.
   З винесених на обговорення питань порядку денного надано робочі доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019