Новини
 
                                                  
 
           
29.08.2019 року                                                        
                          
Нова українська школа: результати та перспективи  
   Відбулася конференція освітян Чемеровецького району на тему: «Нова українська школа: результати та перспективи».
   Під час конференції були розглянуті актуальні питання галузі освіти.
   По питанню «Нова українська школа:  від старту до успіху» інформувала присутніх начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Оксана Царук.
   Із інформацією на тему: «Новій школі - новий вчитель» ознайомила завідувач районним методичним кабінетом Ніна Загородня.
   Про соціально-економічний захист педагогічних працівників в умовах реформування освітньої галузі розповів голова райкому профспілки працівників освіти Василь Мельничук.
   Заслухані питання «Новий освітній простір - середовище розвитку та взаємодії», «Нова українська школа: успіхи та виклики впровадження змін», «Діяльнісне навчання в новій україінській школі». По них доповідали директор Івахновецької ЗОШ Людмила Михайловська та вчитель початкових класів Завадівської ЗОШ Євгена Ярощук.  
    Директор Кутковецького ЗДО «Ялинка» Анна Гуменюк виступила з приводу організації сучасного освітнього простору, як сукупність умов, сприятливих для якісного проживання дошкільного дитинства.
   Про забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами повідомила заступник директора Гусятинської ЗОШ Віта Максимів.
    Учасники зібрання обговорили важливі моменти розвитку освіти, удосконалення навчально-виховного процесу. 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019