Новини
 
                                                  
 
           
23.08.2019 року                                                        
                          
Привітання керівництва району з Днем Державного Прапора, Днем Незалежності України
 
Шановні жителі району!
 
   Щиро вітаємо вас зДнем Державного Прапора та 28-ю річницею Незалежності України!
   Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни.
   Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Мить, коли піднімається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн України, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за Україну, її народ.
    Державна Незалежність відкрила можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки Незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" - не просто правові терміни, а спосіб життя.
Саме зараз, захищаючи свою країну, ми отримуємо свою справжню незалежність. Через боротьбу народжується непереможна нація. Нація патріотів. Сильних вільних людей, здатних захистити свою країну та свої родини від ворога.
     Запорука державотворчого успіху - суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України. Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і здобутки нашої країни, працювати на консолідацію суспільства з метою розвитку і процвітання нашої Чемеровеччини та всієї України.
     Нехай не вичерпується джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах.
     Зичимо вам, шановні жителі району, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.
 
       З повагою,
 
                                                         заступник голови райдержадміністрації          заступник голова районної ради
                                                         П.Кравцов                                                     Л.Лук'янова
 
 
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019