Новини
 
                                                  
 
 
                               
23.08.2019 року                                                                                   
Єднаймося в ім'я незалежності України
     У смт Чемерівці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 28 - ї річниці Незалежності України. У заході взяли участь представники керівництва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудові колективи райцентру, громадськість.  Відбулося покладання квітів до пам'ятника борцям за незалежність.   Святкові заходи проходили на центральній площі селища. Тут було проведено кілька хореографічних номерів на патріотичну тематику. Перед присутніми виступив та привітав зі святом заступник голови Чемеровецької   райдержадміністрації Петро Кравцов. У своєму виступі він зазначив:
    «У житті кожної нації є події, які визначають її місце в світовому просторі та шляхи подальшого розвитку. Саме 28 років тому проголошення незалежності стало закономірним завершенням довгого і тернистого шляху, який здолав народ України до самоствердження та здобуття свого права на свободу. Поява суверенної української держави стала могутнім стимулом для єднання світового українства навколо ідей демократії та національної свідомості.
      Безумовно, останні роки незалежності стали випробовуванням для усіх нас - випробовуванням на зрілість, самоповагу, толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України здатний поліпшити життя у своїй власній державі - тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів наших земляків - патріотів. 
      Сьогодні наше завдання - консолідувати зусилля задля досягнення економічної стабільності держави, області, Чемеровеччини та поліпшення добробуту наших громадян. Патріотизм, активна життєва позиція, наполеглива повсякденна праця стануть запорукою щасливого майбутнього наших дітей та онуків…».
     Вітальне слово висловили заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань.
     Грамотами та цінними подарунками було нагороджено кращих працівників галузей господарювання Чемеровеччини.
    Також здійснено підняття Державного Прапора України. Синьо-жовте полотнище осяяло блакить неба, як символ незалежності і державності нашої рідної неньки - України.
     Гарний концерт з нагоди свята української державності подарували аматорські колективи району.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019