Новини
                                            
 
           
29.07.2019 року                                                           
                                                                                   
На апаратній нараді розглянуто питання ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних  на підприємствах, в установах та організаціях.
29 липня  2019 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Е.Шлякова проведено апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів адміністрації, районних організацій та установ.
Перед присутніми виступив заступник військового комісара - начальник мобілізаційного відділення Чемеровецького районного військового комісаріату Шутяк Олександр Іванович, який  надав практичні рекомендації щодо організації і ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників на підприємстві, в установі, організації. Шутяк О.І. зазначив, що військовий облік ведеться у тісній взаємодії з військовими комісаріатами і є важливою складовою мобілізаційної підготовки. Основа військового обліку  правильне ведення картотеки військовзобов'язаних і призовників, своєчасне повідомлення військкоматів про прийнятих і звільнених військовозобов'язаних і призовників, донесення про зміну облікових даних. Під час мобілізації і призову на перший план виходять обов'язки роботодавця щодо  оповіщення на вимогу військкоматів військовозобов'язаних та призовників про їх виклик до військового комісаріату і забезпечення своєчасного прибуття за викликом.
Заступник військового комісара рекомендував присутнім неухильно дотримуватись норм чинного законодавства щодо ведення військового обліку.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019