Новини
 
                                                  
 
           
18.07.2019 року                                                     
                                                                             
Японія зацікавлена у розвитку цифрової економіки в Україні
17 липня на запрошення Надзвичайного та Повноважного посла Японії в Україні Такаші Кураі відбулася зустріч радника Президента Михайла Федорова з представниками японського бізнесу.
Михайло Федоров представив іноземним гостям цифровий план дій.
«Розвиток цифрової економіки є одним з пріоритетів Президента Володимира Зеленського. Сьогодні ми неконкурентоспроможні у світі, неефективні - лише цифровізація галузей економіки зможе допомогти нам здійснити стрибок і досягти реального економічного зростання. Спільно з профільним бізнесом та громадськістю ми визначили чіткі завдання та цілі до 2024 року», - підкреслив радник Президента України.
 «Електронні послуги, вдосконалення роботи державних реєстрів, проект «електронне резидентство» мають зробити ведення бізнесу в Україні легким та прозором. Ми дуже зацікавлені у залученні інвестицій і передових інновацій Японії для розвитку спільних проектів у сфері Інтернету речей, індустрії 4.0, розумних міст, електронної ідентифікації, розвитку центрів R&D та інших», - додав Михайло Федоров.
Під час зустрічі представники японського бізнесу акцентували увагу на проблемних питаннях ведення підприємницької діяльності в Україні, таких як складність взаємодії з податковою та міграційною службами, наймання працівників тощо, а також на ключових інтересах японського бізнесу (йшлося, зокрема, про започаткування R&D-центрів та різноманітних інноваційних проектів).
Усі зазначені пропозиції будуть опрацьовані спільно з посольством Японії в Україні з метою залучення надійного та інноваційного партнера у цифровій сфері.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019