Новини
 
                                                  
 
          
27.06.2019 року                                                        
                    
Привітання голови Чемеровецької райдержадміністрації з нагоди Дня Конституції України
   Шановні жителі району!
   Щиро вітаю Вас із Днем Конституції України!
   28 червня увійшло в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Адже Конституція не лише заклала основи демократичного ладу в Україні, проголосила її суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, а й затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
  Сьогодні ми маємо усвідомити, що демократичний спосіб життя, утвердження миру й стабільності неможливі без національної єдності та відповідальності кожного з нас за долю Батьківщини перед сучасним і майбутніми поколіннями.
   Впевнений, що наша спільна багатогранна діяльність, заснована на положеннях Конституції і щоденній копіткій праці, дозволить нам зробити чимало масштабних перетворень у рідній країні.
    Бажаю вам, шановні мешканці Чемеровеччини, міцного здоров'я, взаєморозуміння, віри і сили духу задля здійснення нових звершень! Нехай це свято надає усім нам сил і впевненості в завтрашньому дні, а у ваших родинах панують мир, злагода і достаток!
 
Голова Чемеровецької райдержадміністрації О.Батюк
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019