Новини
 
                                                  
 
 
                                                                              
27.06.2019 року                                                                                   
Урочисті збори з нагоди 23-ї річниці Конституції України
    
Сьогодні у смт Чемерівці відбулися урочисті збори, приурочені найголовнішому законодавчому документу країни -  Конституції України.
    До пам'ятника «Борцям за незалежність» керівництвом району було покладено квіти.  Перед учасниками зібрання виступив голова райдержадміністрації Олег Батюк. Він, зокрема, зазначив: «Українська держава вже 23 роки живе за своєю Конституцією. За історичними мірками наш Основний Закон - зовсім молодий документ.  Попри всі ті доленосні процеси, які відбувалися протягом цього часу Україна на сьогодні визнана світовою спільнотою як країна, що відбулася.
     Мати Конституцію, яка диктує право бути господарем на своїй землі, це закономірне прагнення кожного народу, кожної людини.  
    Будемо сподіватися, що 23 - річниця  Конституції України стане роком добрих сподівань, наша держава подолає військову агресію Російської Федерації на Сході країни і на її території запанує мир та спокій…», - відмітив Олег Богданович.
    З вітальним словом перед присутніми виступила заступник голови районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань. З нагоди свята громадян району відзначено грамотами.
    Також під час заходу було проведено невеличку концертну програму, підготовлену силами працівників культури.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019