Новини
 
                                                  
 
          
26.06.2019 року                                                              
                      
В Україні стартував відбір до команди на Ігри Нескорених 2020 у Гаазі
14 червня на сайті invictusgames.in.ua розпочався прийом заявок від кандидатів до збірної, яка представить Україну на міжнародних Іграх Нескорених 2020 в Гаазі. Цього року до національної команди потраплять 20 чоловік, на 5 більше, ніж в минулі роки. Рішення про збільшення української квоти ухвалила міжнародна Фундація Ігор Нескорених.
Опікуватися відбором і підготовкою збірної-2020 буде Міністерство ветеранів України, благодійний фонд «Повернись живим» і Центр стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.
Як обиратимуть збірну: вимоги до участі, критерії відбору та строки
Хто може взяти участь
Учасники відбору запрошуються спробувати свої сили у 6 адаптивних видах спорту, в яких братиме участь Україна на Іграх Нескорених 2020 у Гаазі: легка атлетика (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра, легка атлетика на візках), плавання, стрільба з лука, веслування на тренажері, пауерліфинг і велосипедний спорт (у тому числі велосипедний спорт на візках).
Наявність спортивного досвіду та спортивних досягнень не є обов'язковими для участі в Іграх Нескорених, тому до спортивних тестувань запрошуються учасники, які ніколи не займалися спортом.
Реєстрація на відбір до збірної України
Реєстрація на відбір до збірної України можлива на офіційному сайті Ігор Нескорених в Україні за посиланням https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman , і триватиме до 20 липня 2019 року.
Спортивні тестування та Національні Ігри Нескорених в Україні
Як і в попередні роки, відбір складається з трьох ключових етапів: онлайн-реєстрації, проходження спортивних тестувань у Львові, Одесі або Києві, та участі в Національних Іграх Нескорених в Києві.
Спортивні тестування не є змаганням, а дають учасниками можливість спробувати себе в основних дисциплінах Ігор Нескорених під наглядом тренерів і лікарів, після чого обрати найкращі для себе.
Спортивне тестування у Львові - 13 липня. Усі, хто бажає пройти тестування у Львові, повинні зареєструватися до 6 липня включно.
Спортивне тестування в Одесі - 20 липня. Усі, хто хоче пройти тестування в Одесі, повинні зареєструватися до 13 липня включно.
Спортивне тестування в Києві - 27 липня. Усі, хто бажає пройти тестування у Києві, повинні зареєструватися до 20 липня включно.
Кожен з учасників відбору може взяти участь в спортивному тестуванні у будь-якому місті, незалежно від місця проживання, однак потрібно враховувати, що кінцеві дати реєстрації у кожному з міст різні. Наприклад, учасник зі Львова, що зареєструється 7 липня, не зможе тестуватись у Львові, однак матиме змогу приїхати на випробування до Одеси або Києва.
Національні Ігри Нескорених в Києві - 8 вересня. Учасники допускаються за умови проходження спортивних тестувань в одному з міст і наявності усіх необхідних документів, що засвідчують бойовий досвід й отримані травми під час виконання службового обов'язку в зоні бойових дій.
Критерії відбору
Цього року організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні суттєво переглянув критерії відбору до національної команди, знизивши вагу спортивних результатів до 10% та надавши пріоритет потенційному ефекту від участі в Іграх на реабілітацію (фізичне та психологічне відновлення) учасника. Вага цього критерія тепер становить 40%. Інші два критерії, які враховуватиме відбіркова комісія, - це ставлення до цінностей Ігор Нескорених, інших учасників (25%) та спортивна етика учасника (25%).
Зважаючи на досвід попередніх років, відбір передбачатиме більше залучення ветеранської спільноти та ветеранських організацій, у тому числі представників добровольчих формувань, до перевірки відомостей, які учасники вказують у своїх анкетах і документах. Відбір також передбачатиме особисті співбесіди та проходження медичної комісії.
Засідання відбіркової комісії відбуватиметься протягом місяця після завершення Національних Ігор Нескорених. Оголошення складу збірної заплановано на 17 жовтня.
Детальний опис критеріїв та строки відбору опубліковані на офіційній сторінці Ігор Нескорених в Україні: invictusgames.in.ua
Про Ігри Нескорених
Ігри Нескорених, засновані Його Високістю Герцогом Сассекським у 2014 році, - найбільші в світі міжнародні змагання для ветеранів і військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов'язки. Кожні Ігри об'єднують сотні бійців та їхніх родин, стають майданчиком для взаємної підтримки та обміну досвідом, свідченням незламності духу захисників для тисяч глядачів, які спостерігають за їхніми змаганнями з трибун. Україна долучилась до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто.
За час існування в Україні проект розширив спортивні види та дисципліни, доступні для ветеранів, сприяв запуску державної системи спортивної реабілітації поранених військовослужбовців і ветеранів, змінив життя сотень ветеранів та їхніх родин і мобілізував суспільство на підтримку українських бійців на шляху до повернення до мирного життя після війни.
Слідкуйте за перебігом відбору та головними подіями проекту в соціальних мережах Facebook,Twitter,Instagram,YouTube
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019