Новини
 
                                                  
 
          
11.06.2019 року                                                                 
              
Зустріч у пришкільному таборі
    Нещодавно Чемеровецькою районною філією Хмельницького обласного центру зайнятості було проведено профорієнтаційний захід з відпочиваючими школярами в пришкільному таборі Закупнянської ЗОШ з метою формування позитивного ставлення школярів до робітничих професій.
Враховуючи те, що діти налаштовані на відпочинок, директор Чемеровецької районної філії Хмельницького ОЦЗ Любов Бевз та провідний фахівець з профорієнтації Ірина Полудняк проводили знайомство зі світом професій у формі ігор, вправ та загадок, а саме: активізуюча гра «Відгадай професію», вправа «Мікрофон» та інші. Під час заходу діти в ігровій формі знайомились з поняттям «професія», формулою вибору майбутньої трудової діяльності. Школярі згадували із власного досвіду, де проявилися їх перші професійні якості, розмірковували, що необхідно для того, аби досягнути успіху у професії.
    Мета зустрічі із школярами - це розширення уявлення молоді про світ професій, популяризація актуальних на ринку праці професій. Учасники заходів мали можливість ознайомитись із різноманітними інформаційними матеріалами про послуги державної служби зайнятості для молоді. Діти за допомогою ігор здійснили подорож у безмежний та ще не зовсім звіданий ними світ професій. Учні ознайомилися з новими поняттями стосовно професій, навчилися розрізняти фізичну і розумову працю, систематизувати знаряддя праці різних професій.
Зацікавленість дітей під час проведення профорієнтаційного заходу ще раз довела необхідність та важливість профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді.
     Всі учні отримали заохочувальні призи та залишились задоволені зустріччю.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019