Новини
 
                                                  
 
          
11.06.2019 року                                              
                
У Боднарівці проведено водопровід
    Останніми роками через засушливе літо у більшості криниць знизився рівень води, а в окремих взагалі пропала вода. Тому для задоволення потреб населення села Боднарівка у питній воді виникла нагальна потреба у прокладенні водопроводу.
 
                                                       
 
    Лише маючи надійних інвесторів в селі, можна розпочинати такі роботи. Такими виявилися керівник тваринницького комплексу  (ферми) ПП «Холдер Агро» с. Боднарівка Руслан Слободян. Зокрема,  було надано фінансову допомогу біля 100 тис. грн. Дані кошти були спрямовані на придбання, ремонт, встановлення водонапірної вежі, придбання спеціального обладнання (клапанів) для функціонування двох водонапірних веж. Окрім того вищевказаним господарством надано техніку для проведення робіт по встановленню водонапірної вежі.
    Свою допомогу надали також ТОВ «Агро Чемерівці». На придбання центральних водопровідних труб, комплектуючого обладнання сільгоспідприємство виділило кошти в сумі 77 тис. грн. Для придбання центральних кранів, труб, обладнання по підключенню водонапірної вежі ТОВ «Агро Чемерівці» виділило 15 тис. грн.
   Отож, проект по встановленню водопроводу у с.Боднарівка реалізований. Водопровід прокладено протяжністю 3 км. 500 метрів, підключено 74 домогосподарства. Виконані роботи про прокладенню траншеї, зварювальні роботи, придбання лічильників, кранів. Труби для кожного домогосподарства були придбані за кошти місцевих жителів. Також прокладено водопровід до сільської церкви та Будинку культури.
 
 
За матеріалами Гусятинської сільської ради
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019