Новини
 
                                                  
 
          
10.06.2019 року                                                                
         
Відбулася апаратна нарада
    В райдержадмністрації відбулася апаратна нарада, яку провів перший заступник голови РДА Едуард Шляков. У нараді взяли участь керівники  відділів, управлінь, структурних підрозділів та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.
   Про
підсумки проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів розповів начальник відділу екології та природних ресурсів РДА Юрій Завальнюк. За словами Юрія Анатолійовича  під час  проведення акції «За  чисте  довкілля»  були задіяні жителі населених пунктів району, працівники підприємств, установ, організацій різних форм власності. 20 квітня 2019 року у населених пунктів був проведений День благоустрою. Під час проведеної роботи ліквідовано 156 стихійних сміттєзвалищ та вивезено майже 1,423 тис. куб. метрів сміття і побутових відходів, впорядковано  кладовищ - 73/141 га, братські могили-19. Висаджено 5800 дерев, 460 кущів, прибрано 3,56 гапаркових зон та скверів, впорядковано 2,2 тис. м2газонів та квітників, очищено від сміття берегів водойм 18,2 тис. кв. метрів. Наразі проводиться робота по видаленню сухих та аварійних дерев на територіях  селищних та сільських рад. В лісництвах району посаджено близько 30 га лісу.
  Проведено значний обсяг робіт, але разом з тим необхідно продовжити роботи щодо підгортання та обвалування сміттєзвалищ, розчищення узбіч доріг від кущів, видалення аварійних дерев.  Проблемним залишається і питання планового збору побутових відходів з приватного сектора по населених пунктах району у зв'язку з відсутністю коштів та технічних засобів, що сприяє виникненню стихійних сміттєзвалищ.
    Із інформацією про роботу виконкому сільської ради щодо здійснення делегованих  повноважень  органів  виконавчої  влади  відповідно  до  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» виступила голова Гусятинської сільської ради Марія Думітрак. Марія Лук'янівна окреслила коло завдань, що були реалізовані цьогоріч у таких напрямках - як житлово-комунальне господарство, покращення благоустрою, інфраструктури, підтримка закладів бюджетної сфери та розвитку сільських територій.  Вона зупинилася на окремих проблемних моментах та поділилася подальшими планами, спрямованих на благо розвитку населених пунків сільської ради.
     Розглядалися питання про стан справ у підвідомчих галузях і сферах діяльності, про стан забезпечення життєдіяльності населення району.
     Підсумовуючи нараду, перший заступник голови райдержадміністрації Едуард Шляков зосередив увагу присутніх на реалізації пріоритетних завдань у профільних підрозділах.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019