Новини
 
                                                  
 
                  
       
10.06.2019 року                                                                                
Державні службовці Чемеровеччини взяли участь в обласній Спартакіаді
    У Хмельницькому минулої суботи  було проведено Спартакіаду серед державних службовців Хмельницької області. Розпочалася церемонія відкриття із підняття Державного прапора України. Також присутні вшанували пам'ять усіх, хто віддав життя, захищаючи Україну.
    Від облдержадміністрації учасників змагань привітала заступник голови ОДА Світлана Павлишина. Посадовець подякувала всім, хто цього чудового дня приїхав до Хмельницького аби власним прикладом популяризувати спорт та здоровий спосіб життя.  
  Державні службовці Чемеровецької райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування  взяли також участь у вищевказаній Спартакіаді та продемонстрували досить гарні результати. В особистих заліках представники нашого району заняли наступні позиції: 5 та 8 місце у змаганнях по шашках посіли начальник архівного відділу Оксана Вінярська та завідувач сектору з питань надання адміністративних послуг Віктор Народовець; 4 та 10 місце у змаганнях із настільного тенісу посіли голова Гусятинської сільської ради Марія Думітрак та завідувач сектору з питань цивільного захисту Анатолій Павліковський; у змаганнях із футболу команда Чемеровецького району посіла 9 місце.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019