Новини
 
                                                  
 
          
04.06.2019 року                                                            
                   
Медійників області привітали з професійним святом
6 червня професійне свято відзначатимуть працівники засобів масової інформації. Недарма цю спільноту називають “четвертою владою”, адже саме вони сьогодні перебувають на вістрі суспільного життя і часто не лише першими розповідають про найважливіші події, а й формують думку громадськості про ті чи інші процеси. День журналіста в Україні відзначається уже чверть століття, на згадку про день вступу Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів у 1992-му році.
Напередодні цього свята, представники обласної влади вітали кращих працівників медійної спільноти області. Цьогоріч захід відбувся у дещо оновленому форматі, адже організовано його було у вигляді прес-туру до однієї із історичних перлин Хмельниччини - державного історико-культурного заповідника «Межибіж”.
Традиційно розпочалося святкування із привітань та подарунків. З професійним святом журналістів від обласної державної адміністрації привітала заступник голови ОДА Світлана Павлишина.
“Журналістика вимагає творчого обдарування й неабиякого хисту. Ця праця дуже потрібна і відповідальна, адже саме ви, журналісти, на своїх робочих місцях професійно та неупереджено, правдиво і об'єктивно творите історію сьогодення, відображаючи сучасність,- зазначила посадовець. - Ваше прагнення до висвітлення актуальних проблем, оперативність в опрацюванні, осмисленні і подачі матеріалів, об'єктивність інформаційного повідомлення відіграють вирішальну роль у сучасному світі, є незамінними для забезпечення повноцінного життя нашого суспільства.”
Світлана Андріївна побажала присутнім успіхів та наснаги, реалізації найсміливіших задумів та планів, творчих злетів, вдячної аудиторії, і найголовніше - отримувати справжнє задоволення від роботи. Також вона вручила відзнаки облдержадміністрації.
Відповідно до розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації, Вадима Миколайовича Лозового, за вагомий особистий внесок у розвиток журналістики Хмельниччини, високу професійну майстерність, сумлінну працю та з нагоди Дня журналіста нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації та подарунком:
Ворожцову Тетяну Броніславівну - кореспондента творчого об'єднання бюро новин філії ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” “Хмельницька регіональна дирекція “Поділля-центр”
Гарматюк Наталію Костянтинівну - кореспондента редакції газети “Є”
Левінську Інну Леонідівну - журналіста відділу зв'язків із засобами масової інформації та громадськістю комунального некомерційного підприємства “Хмельницький обласний центр громадського здоров'я”
Лічкевич Юлію Станіславівну - редактора відділу газети “Край Кам'янецький”
Пакулько Надію Григорівну - власного кореспондента газети “Молодь України”
Покась Людмилу Ярославівну- редактора творчої групи програм радіо філії ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” “Хмельницька регіональна дирекція “Поділля-центр”
Попович Наталію Олександрівну - директора Городоцького районного телерадіопресцентру
Радицю Миколу Миколайовича - члена Національної спілки журналістів України, активіста преси
А також оголошено Подяку:
колективу товариства з обмеженою відповідальністю Продюсерського центру “Ексклюзив”
колективу редакції тижневика “Пульс”
Бабенковій
Оксані Олександрівні - кореспонденту телерадіокомпанії “1 Подільський”
Грошку Валерію Михайловичу - журналісту з висвітлення господарської діяльності області редакції обласної газети “Подільські вісті”
Герасімук Катерині Андріївні - керівнику інформаційного відділу ДП ДТА “33канал”
Єленкову Олексію Валерійовичу - керівнику групи творчої групи “Ранок” філії публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” “Хмельницька регіональна дирекція “Поділля-центр”
Новак Тетяні Анатоліївні - головному редактору інтернет-видання “ПоділляNews”
Шаповалову Олегу Олександровичу - редактору обласної газети “Актуально для подолян”, члену Хмельницької міської організації Національної спілки журналістів України
Шевчук Лілії Володимирівні - завідувачу сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Летичівської районної державної адміністрації
Після офіційної частини, учасники заходу мали можливість побувати на імпровізованій екскурсії Меджибізькою фортецею та ознайомитися з ходом реставраційних робіт.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019