Новини
 
                                                  
 
          
03.06.2019 року                                                           
              
Україна продовжує рух у напрямку поглиблення інтеграції з Європейським Союзом - Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністрамизакордонних справ Королівства Швеція Маргот Вальстрьом і Республіки Польща Яцеком Чапутовичем, які перебувають в Україні.
Глава держави подякував за підтримку України з боку Польщі та Швеції у захистісуверенітету та територіальної цілісності й у питанні звільнення українських полонених.
«Дякую за підтримку санкційної політики проти Росії та сподіваюся на її продовження - поки українські території не будуть повернуті повністю», - зазначив Володимир Зеленський.
Президент також наголосив, що боротьба з корупцією, бідністю та економічною стагнацією - це другий фронт для України. І лише виборовши перемогу на обох фронтах, українці зможуть побудувати державу, про яку вони мріють і якої варті.
Зі свого боку очільники зовнішньополітичних відомств Польщі та Швеції підтвердили послідовну підтримку зусиль України із захисту територіальної цілісності, повернення всіх українських полонених, незаконно захоплених Росією, а також у питаннях інтеграції України до Європейського Союзу.
У контексті відзначення 10-ї річниці Східного партнерства ЄС у цьому році Володимир Зеленський зазначив, що для України критично важливо зберегти позитивні здобутки останніх років і прискорити виконання Угоди про асоціацію та інші системні зміни.
Президент України також запевнив європейських партнерів, що Україна продовжить рух у напрямку поглиблення інтеграції з Європейським Союзом і НАТО.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019