Новини
 
                                                  
 
 
                                         
01.06.2019 року                                                                                
Проведено  свято, приурочене Міжнародному дню захисту дітей
      01 червня у смт Чемерівці проведено свято, приурочене Міжнародному дню захисту дітей. Захід розпочався з урочистого маршу юних представників дитячих садочків та шкіл, які з'їхались до райцентру з населених пунктів району та різних куточків Хмельницької області.  Учасники зібрання, святково одягнені вирушили до центральної площі селища. У колоні, разом із дітьми, крокували заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Світлана Павлишина, голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова Гуківської сільської ради Петро Ільницький. Під час ходи учасники зібрання поклали квіти до пам'ятників Тарасу Шевченку та борцям за незалежність України.
     Перед учасниками зібрання із вітальним словом виступила заступник голови Хмельницької ОДА Світлана Павлишина. У своїй промові вона зазначила: 
    «1 червня - свято, яке уособлює турботу всього суспільства про дітей. В Міжнародний день захисту дітей ми вітаємо всіх, хто присвячує своє життя дітям, хто створює умови для повноцінного розвитку підростаючого покоління і сприяє розвитку країни на благо дітей. Ми переконані, що по-справжньому цивілізованим може бути лише те суспільство, де дитина відчуває турботу та захищена від негараздів сьогодення. Від нас залежить життєвий шлях кожної дитини…»,- підкреслила Світлана Андріївна.
     Свої привітання та найкращі побажання всіх земних гараздів  малечі передали голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова Гуківської сільської ради Петро Ільницький. Кожен із них наголошував на тому, що відповідальність за щасливе майбутнє дітей лежить на нас - дорослих. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав є одним ізнайголовніших наших обов'язків. Представники влади закликали усіх щодня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце.
    Нагородження переможців у різних номінаціях здійснили перший заступник голови  Чемеровецької РДА Едуард Шляков, заступник голови Чемеровецької селищної ради Юлія Повар та інші.  
     На центральній площі були розміщені батути та надувні атракціони, які жваво веселили дітей.
     Не обійшлося й без розваг. У програмі заходу: рухливі ігри, вікторини, конкурси, пісні, танці, караоке, малюнки на асфальті, спортивні змагання у рамках обласного проекту «Спартакіада Поділля - 2019» тощо. Тут таки працювала святкова торгівля, яка забезпечувала дітлахів їжею та солодощами. А ще діти отримали велике задоволення від спілкування із друзями, заряд бадьорості та доброго настрою, від чудово організованого і проведеного свята.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019