Новини
 
                                                  
 
          
30.05.2019 року                                                  
                       
01 червня - Міжнародний день захисту дітей
    Про необхідність захисту дітей почали говорити на початку 20 століття. У 1924 році була прийнята Женевська декларація прав дитини.  Офіційне рішення запровадити Міжнародний день захисту дітей прийнято у листопаді 1949 року. Через 10 років, в листопаді 1959 року ООН прийняла Декларацію прав дитини.
   Захист дітей завжди є пріоритетним. На обліку служби у справах дітей Чемеровецької райдержадміністрації перебуває 53 дітей - сиріт,  дітей позбавлених піклування. За 5 місяців  2019 року 4 дітям надано статус дитини-сироти, тобто діти втратили обох батьків. Але найкричуще - це соціальне сирітство, коли при живих батьках діти перебувають на вихованні та утриманні в державних закладах. Таких дітей на обліку - 38. Дітей, які проживають в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у служби  є - 31.
    З метою забезпечення захисту прав та законних інтересів дітей, у районі працює комісія з питань захисту прав дитини Чемеровецької РДА. Найчастіше комісія розглядає питання доцільності позбавлення батьківських прав, надання дозволу на зустріч з дитиною, стан виконання батьківських обов'язків щодо виховання дітей, відчуження житла та майна дітей, визначення місця проживання дитини та інші.
    Діти - це майбутнє нашої держави. Тому питання захисту прав та інтересів дітей є і залишається лдним із першочергових завдань. 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019