Новини
 
                                                  
 
          
29.05.2019 року                                                              
         
Цьогоріч оздоровлення та відпочинок дітей області буде здійснюватися у 197 дитячих закладах
Про це сказала директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Світлана Лукомська, інформуючи про підготовку до оздоровчої кампанії “Літо-2019”.
Відповідно до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей” та Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей до 2018 року протягом оздоровчої кампанії 2018 року надання оздоровчих та відпочинкових послуг в області здійснювалося у 213 дитячих закладах, а саме: 9 закладах оздоровлення (7 - позаміських, 2 -санаторного типу), 204 закладах відпочинку (189 - з денним перебуванням, у тому числі 70 літніх мовних таборів, 6 - праці і відпочинку, 9 - наметових містечок).
За інформацією райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, інших органів місцевого самоврядування (ОТГ) фінансування оздоровчої кампанії з місцевих бюджетів становило 18 млн 174,20 тис. гривень. Крім того, було залучено понад 19 млн 437,5 грн позабюджетних коштів.
За прогнозними показниками у 2019 році надання оздоровчих та відпочинкових послуг у літній період буде здійснюватися у 197 дитячих закладах, а саме: 9 закладах оздоровлення (7 - позаміських, 2 - санаторного типу), 188закладах відпочинку (168 - з денним перебуванням, 13 - праці і відпочинку, 7- наметових містечках).
Відповідно до Плану проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Хмельницької області у 2019-2023 роках, погодженого Міністерством соціальної політики України та затвердженого обласною державною адміністрацією, у червні-липні 2019 року буде проведено державну атестацію позаміських закладів оздоровлення та відпочинку “Форпост”, “Подолянчик” та “Чайка”.
Цьогоріч у рамках Обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2022 року в обласному бюджеті передбачено 5369,0 тис.грн на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, дітей, які виховуються в інтернатних закладах області, на суму 4060,7 тис. грн, з бюджетів районів, міст обласного значення, ОТГ - 17404,6 тис. грн, заплановано залучити 7594,0 тис.грн позабюджетних коштів.
У цьому році в області планується забезпечити оздоровленням та відпочинком близько 48 тис. дітей шкільного віку, що становить 37% від їх загальної чисельності.
В свою чергу, Вадим Лозовий нагадав посадовим особам, які відповідають за організацію та проведення оздоровчої кампанії 2019, що минулі роки запам'яталися трагічними подіями, загибеллю дітей, харчовими отруєннями, іншими негараздами під час літньої оздоровчої кампанії. І все це відбувалося через безвідповідальність дорослих, у тому числі посадових осіб.
“Наше завдання - забезпечення взаємодії між усіма гілками влади та відповідними службами під час оздоровчої кампанії, і, головне, зробити усе, аби наші діти були у безпеці та гарно відпочили”,- наголосив Вадим Миколайович.
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019