Новини
 
                                                  
 
          
26.05.2019 року                                                                
               
Звільнивши українських моряків, РФ може дати сигнал про готовність до цивілізованого вирішення проблем - Президент України про наказ Міжнародного трибуналу ООН
Виконання Російською Федерацією наказуМіжнародного трибуналу ООН про звільнення захоплених українських моряків і кораблів може стати першим сигналом з боку російського керівництва про реальну готовність до припинення конфлікту з Україною. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський, коментуючи рішення трибуналу.
Як відомо, 25 травня Міжнародний трибунал ООН з морського права оприлюднив рішення щодо позову України про захоплення Росією українських кораблів із моряками в Керченській протоці. Суд зобов'язав РФ звільнити судна «Бердянськ», «Яни-Капу» та «Нікополь» і 24 українських моряків та повернути їх під юрисдикцію України. Виконати наказ трибуналу РФ має негайно.
Володимир Зеленський також додав, що повернувши Україні її громадян і судна, Росія може «зробити крок до розблокування переговорів і вирішення створених нею проблем у цивілізований спосіб».
«Побачимо, який шлях оберуть у Кремлі. Але ми дуже чекаємо наших хлопців удома!» - написав Президент
на своїй сторінці у Facebook.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019