Новини
 
                                                  
 
          
27.05.2019 року                                                        
                  
Анатолій Швидкий прозвітував про роботу територіального центру
    Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чемеровецької РДА Анатолій Швидкий під час апаратної наради із керівниками структурних підрозділів, районних організацій прозвітував про роботу терцентру із початку 2019 року. Анатолій Миколайович розповів, що у територіальному центрі на сьогоднішній день працює 41 чоловік. Функціонують 2 відділення - відділення соціальної допомоги вдома та відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги і соціально-побутової адаптації. Кількість послуг, які отримують підопічні - 42. Серед послуг, що надаються населенню - ведення домашнього господарства, доставка промислових та продовльчих товарів, ліків, води, оплата комунальних послуг, прибирання приміщення та прилеглої території, допомога в обробітку присадибної ділянки, організація та доставка дров, їх порізка, порубка, ремонт помешкань, скошування трави, фрезування, психологічні, перукарські послуги, послуги швеї тощо.   У 2019 році 490 особам було надано 1631 соціальниу послугу на платній основі. 
    За словами виступаючого наразі на обліку у територіальному центрі перебуває 1150 громадян. Також працює мутьтицисциплінарна бригада, якою здійснюється щоденний виїзд у населенні пункти району. Протягом цього року мутьтицисциплінарною бригадою було надано 2392 послуги.
     В с.Летава та смт Закупне працюють громадські приймальні терцентру, в котрих проводиться прийом громадян похилого віку. Із початку 2019 року по різних питаннях звернулося 94 осіб. В громадських приймальнях проводяться виставки робіт підопічних, святкування ювілейних, пам'ятних дат, організовуються тематичні зустрічі з нагоди Міжнародного жіночого дня, Дня пам'яті і примирення та інше.
     
У пріоритеті, як зазначив Анатолій Швидкий - наближення надання соціальних послуг підопічним, їх розширення, зміцнення матеріально-технічної бази територіального центру.     
    Також у процесі наради заслухано звіти керівників про роботу за минулий тиждень та планів на поточний.
     Підсумовуючи нараду, Едуард Леонідович наголосив на тому, що перед нами стоять завдання, які потрібно виконувати якісно та завчасно. 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019