Новини
 
                                                  
 
          
23.05.2019 року                                                            
                   
«Модернізація року - Європейська нагорода» - це найбільш масштабний будівельний конкурс в Європі
Цього року у квітні Україна представила 55 об'єктів, частина яких номіновані до урочистого фіналу, який відбудеться 5 вересня у Королівському замку у Варшаві. Чергова хвиля подачі заявок подовжена до кінця травня!!!
Мета конкурсу - нагородження найкращих модернізацій та новобудов року, а також їх підтримка та просування.
Організатори конкурсу «Targi Pomorskie» разом з Польсько-Українською Господарчою Палатою та Polish Business Center вирішили запросити до участі та нагородити українських інвесторів, архітекторів та підрядників за їх будівельні досягнення.
Категорії об'єктів: замки, церкви, мости, колії, озеленені території, готелі, житлово-комунальні підприємства, промислові споруди, дороги та автостради, об'єкти урбаністичного простору, об'єкти під відкритим небом, інженерні споруди, екологічні споруди, культурно-спортивні/оздоровчі та рекреаційні об'єкти, фасади та термореновації.
Нагадуємо про переваги для учасника: активна промоція на веб-сайті конкурсу, на сторінці Facebook, Linkedin, на сторінках медійних партнерів у всіх країнах Європи, диплом про участь, запрошення на заключну церемонію, яка проходить у серпні у Королівському замку у Варшаві, унікальна монета конкурсу, стаття у міжнародному будівельному журналі «Romdom» та українському - «Будівельний», можливість бути переможцем, отримати звання та статуетку «European Award».
Запрошуються до участі будівельні об`єкти, завершені за останні 3 роки до 2019 року. Аби долучитися до конкурсу, необхідно заповнити заявку, зробити та додати фотографії нового будівництва чи до/після реконструкції, а потім надіслати заповнену заявку на електронну пошту конкурсу в Україні: ukraine@europeanaward.eu
Заявка на участь у додатку, анкета та деталі конкурсу можна отримати на сайті www.europeanaward.eu.
Особисто поспілкуватися з організаторами щодо участі в конкурсі можна в офісі Polish Business Center за адресою: м. Київ, вул. Хорива 4, офіс 10.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019