Новини
 
                                                  
 
  
         
23.05.2019 року                                                                                
Проведено семінар щодо додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів суб'єктів нормотворення Чемеровецького району
    Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області проведено семінар щодо додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів суб'єктів нормотворення Чемеровецького району. На зібранні були присутні перший заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Едуард Шляков, заступник голови Петро Кравцов, керівники та працівники структурних підрозділів, відділів РДА.
    Слово було надано першому заступнику начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Нелі Продан, яка відкрила семінар.
     Про подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію та прийняття  Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області рішення після проведення правової експертизи розповіла провідний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Хмельницькій області Аліна Корчева.
    Із інформацією про перевірки, як вид контролю за діяльністю суб'єктів нормотворення у сфері державної реєстрації нормативно-правових актів виступила головний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ  у Хмельницькій області Ольга Філіппова.
    Також далі відбувся тренінг щодо підготовки нормативно-правового акту та формування пакету документів для подання на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019