Новини
 
                                                  
 
          
20.05.2019 року                                                        
                  
Звіт про роботу управління соціального захисту населення заслухано на апаратній нараді
    Відбулася щотижнева апаратна нарада під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Едуарда Шлякова. В її роботі взяли участь керівники структурних підрозділів адміністрації, представники установ, організацій району.
    Про роботу управління соціального захисту населення звітувала керівник цього структурного підрозділу Тамара Трач. Тамара Віталіївна озвучила інформацію по Чемеровецькому районі у частині виплати державних соціальних допомог незахищеним верствам населення, учасникам АТО/ООС, іншим категоріям. Говорила вона про функціонування відповідних районних Програм, здійснила акцент на забезпеченні санаторно-курортним лікуванням, путівками, оздоровленням дітей тощо. Йшла також мова про легалізацію тіньової зайнятості, стан заробітних плат та надання житлових субсидій.    
   Опрацьовані питання щодо діяльності структурних галузей та подій, які мали місце у районі.
   У ході проведення наради першим заступником голови райдержадміністрації було дано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів РДА і організацій району для відпрацювання за профільними напрямками роботи.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019