Новини
 
                                                  
 
          
13.05.2019 року                                                               
                  
Відбулася апаратна нарада
    Під керівництвом голови Чемеровецької райдержадміністрації Олега Батюка було проведено апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів, районних організацій та установ.
    Про роботу державної казначейської служби розповів начальник управління державної казначейської служби у Чемеровцькому районі Володимир Депутович. Він прозвітував по основних показниках діяльності за 4 місяці. Виступаючий озвучив надходження за звітний період та окреслив фонд видатків у розрізі.  Володимир Володимирович також зупинився на коштах субвенції.
    На апаратній нараді також були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися медицини, освіти, соціальної сфери, сільського господарства, цивільного захисту населення, інших галузей  економіки. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб проінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на цей тиждень.
   Під час обговорення виступів голова РДА Олег Батюк висловив свої думки та пропозиції щодо розв'язання поточних завдань у різних сферах господарювання Чемеровеччини.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019