Новини
 
                                                  
 
           
08.05.2019 року                                                                                
Привітали ветеранів
   Заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Петро Кравцов та заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'яновасьогодні привітали жителя смт Закупне, ветерана Другої світової війни Миколу Дикунця із Днем пам'яті та примирення, 74-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
   Представники районної влади висловили Миколі Григоровичу слова вдячності, побажали доброго здоров'я, добробуту, злагоди.
   Привітав зі святом ветерана голова Закупненської селищної ради Валентин Боб.
   Дикунець Микола Григорович народився 07 квітня 1925 року в смт Закупне. Брав активну участь у бойових діях під час Другої світової війни. На війні був зв'язківцем. У Закупній працював складачем поїздів. Виховав одного сина. Діждався двох онуків та двох правнуків.
    Також Петро Івановичі Лариса Василівна цього дня відвідали та привітали зі святом ветерана із Вільховець Володимира Боднаренка.
   Ветарану із смт Закупне Миколі Дикунцю та ветерану із с.Вільхівці Володимиру Боднаренку представники районної влади передали святкові подарунки.
    Ми повинні пам'ятати про ветеранів Другої світової війни, які принесли мир на землю і своєю волею, характером вибороли перемогу, що була однією із найскладніших в історії людства.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019