Новини
 
                                                  
 
           
08.05.2019 року                                                                                
Пам'ятаємо заради миру
   У смт Чемерівці відбулися заходи з нагоди  Дня пам'яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У заході взяли участь представники керівництва органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, працівники підприємств, установ і організацій краю різних форм власності, військові, учасники бойових дій за незалежність України,  громадськість. Учасники зібрання вишикувалися у колону на центральній площі селища, рушили до Парку Слави. Під час ходи були покладені живі квіти  до пам'ятника борцям за незалежність України, пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам, пам'ятника жертвам Чорнобильської трагедії  та  меморіалу загиблим воїнам.
    Ведучі заходу у своїх виступах  зупинилися на питаннях виняткової ролі України у перемозі над німецьким ворогом  та відмітили, що   подвиги, здійснені мужніми українськими визволителями у смертельному двобої із німецькими загарбниками, зробили їх героями, а всенародна пам'ять - безсмертними. Перед присутніми виступив голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк. У своєму вступному слові він зазначив, що наша держава у цій світовій війні зазнала чималих людських втрат та фактично не оминула жодної родини.
   «У Другій світовій війні Україна зазнала чи не найбільших втрат. Мільйони українців заплатили своїм життям за Перемогу. Мужність, ставлення до військового і громадянського обов'язку ветеранів-фронтовиків у роки Другої світової війни - це високий приклад для наслідування нинішнім поколінням захисників… Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона запорука неминучої нашої перемоги сьогодні. Миру, добробуту і благополуччя усім українським родинам. Зі святом Перемоги!», - відмітив Олег Богданович. Про героїчний подвиг українців під час Другої світової війни говорили також у своєму виступі заступник голови районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова районного осередку організації ветеранів України Валентина Курохтіна та районний військовий комісар Павло Джигун.
   У процесі заходу учасникам АТО/ООС було вручено відзнаки та нагороди Президента України.
   Також присутні вшанували загиблих воїнів у роки Другої світової війни під час панахиди, яку провели священники о.Михайло, о.Василь, о.Володимир.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019