Новини
 
                                                  
 
          
06.05.2019 року                
                                  
Про організацію освітнього простору Нової Української школи говорили на нараді
   Відбулася апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Олег Батюк із керівниками  відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.
    На зібранні було розглянуто кілька питань. 
    Про організацію освітнього простору Нової Української школи у закладах освіти району розповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Оксана Царук. У своїй доповіді вона окреслела мережу освітніх закладів, освітній рівень вчителів 1 класів, довела до відома учасників зібрання види діяльності ЗОШ Чемеровеччини. Оксана Леонідівна також
охарактеризовала матеріально-технічне забезпечення у рамках концепції Нової Української школи. За її словами було закуплено меблі на суму 151.280 тис.грн., інтерактивні дошки + проектори на суму 386.100 тис.грн., копіювальну техніку + ноутбуки на суму 267.060 тис.грн., дидактичні матеріали на суму 207.558 тис.грн тощо. Окрім того вона озвучила перелік оснащення, яке було закуплено для кабінетів хімії, фізики Закупнянської та Вишнівчицької ЗОШ.
   
Розглядалися питання про стан справ у підвідомчих галузях і сферах діяльності, про стан забезпечення життєдіяльності населення району.
    Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Олег Батюк зосередив увагу присутніх на реалізації пріоритетних завдань у профільних підрозділах.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019