Новини
 
                                                  
 
          
25.04.2019 року                                                                                
Експрес-інформація «Про безпеку під час Великодніх свят»
   Церква завжди була центром релігійного, мистецького та культурного життя громад, для святинь завжди працювали найкращі митці, архітектори, скульптори, малярі, в результаті чого церква є надзвичайно важливим чинником для духовного життя нашого народу.
    На території Хмельницької області розташовано 1207 культових споруд (з яких 75 дерев'яних): храми, собори, церкви, каплиці, хрещальні, дзвіниці тощо, які займають особливе місце в історико-культурній спадщині нашої області. За даними статистики, щороку в Україні виникав близько 30 пожеж в культових спорудах, які призводять до цілковитого знищення дерев'яних церков, пам'яток архітектури державного та місцевого значення.
    Щоб свята пройшли без пригод, під час проведення служб у Великодні дні, необхідно дотримуватись елементарних заходів попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій. Необхідно звернути увагу на забезпеченість місць масових заходів первинними засобами пожежогасіння, особливу уваги слід приділити стану електрогосподарства, а також місць встановлення свічок. Шляхи евакуації та евакуаційні виходи з приміщень не захаращувати, завжди утримувати вільними та відчиненими. Не застосовувати тимчасові дільниці електромережі, уникати перенавантаження електричних мереж.
    Під час богослужінь особливу пильність та обережність слід проявляляти при використанні свічок - тримаючи свічки в корзинах, потрібно слідкувати з тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Не залишати без нагляду церковні атрибути (лампадки та спалені свічки) після служби, які забираються додому. Це є однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Великодня.
Шановні громадяни! Головне управління Державної служби України надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області звертається до Вас з вимогою дотримання правил пожежної безпеки в культових спорудах! Будьте обережні під час богослужінь! Вживайте всіх можливих заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій! У разі виникнення пожежі
негайно телефонувати за номером «101»!
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019