Новини
 
                                                  
 
          
26.04.2019 року                                                       
            
Привітання керівництва району з Великоднем
 
Шановні жителі району!
Прийміть сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням!
   У цей весняний день премудрості та ласки Господньої,ми відчуваємо свою причетність до великої таємниці вічного життя, що мине самотні на цьому світі, бо з нами Господь. Хочеться, щоб усе людствоцінувало та відчувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив дляперемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.
   Нехай це відчуття згуртує нас навколо високих духовних цінностей,укріпить нашу віру, надихне на добрі і праведні починання.
       У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Це свято зазвичай спонукає усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.
  Ми посилаємо свої молитви до Всевишнього дарувати спокій і злагоду на нашійбагатостраждальній землі, адже на сході України триває неоголошена війна.
   Свято Великодня дає намвіру в себе і опору у житті. Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро.
  Сердечно вітаючи вас, шановні жителі району, з найсвітлішим святом Христового Воскресіння, бажаємо вам душевної рівноваги, гармонії і добробуту. Зичимо, щоб у цей Великий день душа повнилась відчуттям абсолютного щастя, чистої радості і добра, а теплі писанкові барви звучать у вашому серці найсвітлішою надією.
  Бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту та миру! Нехай Господь береже кожного з вас та нашу благословенну Україну! Злагоди, достатку, віри і щирої любові вам та вашим родинам!
    Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
 
Голова райдержадміністрації                           Заступник голови районної ради
                                                          О.Батюк                                                          Л.Лук'янова
 
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019