Новини
 
                                                  
 
  
            
26.04.2019 року                                                                                
Відзначили  33-у річницю Чорнобильської трагедії 
     Заходи до  33-ї річниці Чорнобильської трагедії  проводилися  сьогодні у Парку Слави смт Чемерівці. Страшне лихо, що спіткало нашу державу, а також і частину територій інших держав близького і далекого зарубіжжя, неможливо викреслити з людської пам'яті. Як неможливо викреслити з неї скромних героїв тих днів, котрі протистояли техногенній стихії і жертвували власним здоров'ям, заради порятунку від безжальної радіації мільйонів життів.
      Учасники зібрання поклали квіти до пам'ятника «Жертвам Чорнобильської трагедії».
      Перед присутніми виступив голова райдержадміністрації Олег Батюк. Олег Богданович у своєму виступі зазначив:    
     «
Кожного року ми повертаємося пам'яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував найдорожчим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства.
     Чорнобиль - наше лихо, наш біль, наша трагедія, котру ми отримали “у спадщину” і яку, на превеликий жаль, змушені будемо передати майбутнім поколінням…» - підкреслив голова РДА.
 
                                                                                               
 
    Про гіркоту і біль втрат, завданих чорнобильською трагедією говорили також голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань та голова районного осередку Всеукраїнського об'єднання «Союз - Чорнобиль Україна Віталій Тришневський. Кілька пісенних номерів виконали місцеві аматорські колективи.  Присутні також вшанували світлу пам'ять загиблих і померлих  героїв - чорнобильців хвилиною мовчання. 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019