Новини
 
                                                  
 
   
                         
25.04.2019 року                                                                                
Проведено  виїзне засідання колегії
   Відбулося виїзне засідання колегії Чемеровецької райдержадміністрації. Одне із головних питань - проведення весняно-польових робіт 2019 року. Учасники зібрання відвідали ПП «Україна - Агро 2С» с.Юрківці. Тут вони оглянули комплекс для сушки зерна, ознаймилися із сільськогосподарською технікою, побували на полях підприємства. Керівник ПП «Україна - Агро 2С» Олег Скринчук розповів про виробничі потужності агроформування та повідомив про подальші плани на найближче майбутнє.
    Наступним місцем зупинки стало СВК «Летава». Керівник кооперативу Михайло Шаповал розповів що, де, коли і як потрібно робити, аби мати гарний врожай.  Сьогодні таких агроформувань,  як СВК «Летава», залишилось зовсім небагато по всій неньці Україні. Внесок у розвиток сільського господарства даного агроформування є досить вагомим.
    Учасники зібрання, перебуваючи у ПП «Україна - Агро 2С» та СВК «Летава» на  практиці перевірили, як втілюються в життя передові, сучасні технології сільськогосподарського виробництва. Керівники господарств дбають,  щоб у кожного жителя підвідомчої території завжди була робота та постійний заробіток. Та й техніка, приміщення збережені і примножені. Дані агроформування є одними із найпотужніших на Чемеровеччині та за її межами.
    Підсумки колегії відбулися у Летавському сільському Будинку культури. Голова райдержадміністрації Олег Батюк підкреслив, що Чемеровецький район був і залишається аграрним. Тому розвитку сільськогосподарської галузі приділяється належна увага, адже від неї у великій мірі залежить покращення добробуту нашого краю.
   На завершення  начальник управління агропромислового розвитку Василь Нагородний доповів про підготовку та організацію проведення комплексу весняно-польових робіт в агроформуваннях району.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019