Новини
 
                                                  
 
          
15.04.2019 року                                                                 
              
Говорили про роботу системи електронних рецептів
   Під головуванням заступника голови Чемеровецької райдержадміністрації Петра Кравцова відбулася робоча нарада із керівниками, представниками аптек смт Чемерівці та комунального некомерційного підприємства «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги». У процесі зустрічі обговорювалося питання щодо роботи в електронній системі по відпуску лікарських засобів за Урядовою програмою реімбурсації «Доступні ліки». Було озвучено ряд проблем по роботі з електронними рецептами. А саме: недосконалість програмного забезпечення, а також додаткових функцій, які лягають на плечі фармацептів по перевірці е-рецепту, виписаних з порушенням чинного законодавства.
   За результатами зустрічі було підготовлено лист в НСЗУ. Першочергові заходи по роботі у системі проведено. Серед аптек, котрі уже зареєструвались у даній системі - МПП «Аптека», ТОВ «Діалог - 2000», медичний центр МТК.
 
Довідково
   З 1 квітня "Доступними ліками" займається НСЗУ, а рецепти стали електронними.
Отримати електронний рецепт можна у сімейного лікаря, терапевта чи педіатра, з яким пацієнт підписав декларацію.
При виписці е-рецепта лікар з пацієнтом повинні перевірити номер мобільного телефону, вказаний в декларації. На мобільний телефон пацієнта прийде SMS з двома номерами. Один - унікальний номер рецепта, другий - код підтвердження для отримання ліків в аптеці.
   На прохання пацієнта лікар може роздрукувати консультаційний висновок. У ньому будуть вказані інформація про виписані ліки і номер електронного рецепта.
   В аптеці треба просто назвати номер рецепта. А провізор запропонує перелік препаратів в наявності. Якщо раніше людина могла піти за "Доступними ліками" тільки за місцем, де рецепт виданий, то тепер з рецептом можна звернутися до будь-якої аптеки в Україні.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019