Новини
 
                                                  
 
          
09.04.2019 року                                                            
              
На Хмельниччині будують 14 сучасних житлових комплексів для 1750 військовослужбовців-контрактників
У гарнізонах Хмельницької області продовжується будівництво казарм покращеного планування для військовослужбовців Збройних Сил України. Реалізація найбільшого в області за часи незалежності нашої держави проекту, здійснюється у рамках виконання Доручення Президента України по будівництву житла для українських армійців. Одночасно зводять чотирнадцять приміщень для 1750 військовослужбовців у різних куточках області: одинадцять будівель у Хмельницькому та три - у Кам'янець-Подільському.
Як повідомив заступник начальника управління - головний інженер Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковник Василь Стеців, що уже на початку другого півріччя планується здати в експлуатацію одну казарму покращеного планування у Кам'янець-Подільському та три - у Хмельницькому. Також очікується, що до кінця 2019 року військовослужбовці заселяться до решти будівель.
- Проект з житловим фондом для військовослужбовців у гарнізонах Хмельниччини продуманий до деталей. Він відповідає стандартам НАТО. Кошти на зведення житлових комплексів виділено з державного бюджету України, - зазначив полковник Василь Стеців.
За виділені кошти планується виконати усі необхідні роботи для комфортного проживання військовослужбовців: від улаштування фундаменту до встановлення сантехнічних приладів та благоустрою території.
 
Василь Лабай
Фото автора
Відділення спеціальних кореспондентів
Інформагентства Міноборони
(м. Хмельницький)
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019