Новини
 
                                                  
 
 
  
09.04.2019 року                                                                                
Виїзджали на дорогу Гусятин-Боднарівка   
   На одному із виїзних прийомів громадян, до голови Чемеровецької районної державної адміністрації Олега Батюка звернулися жителі Гусятинської сільської ради з приводу розораних тамтешнім інвестором - ТОВ «Агро» Чемерівці меж відведення на ділянці дороги Гусятин - Боднарівка. Також це звернення стосовалося й самого стану дороги, яка потребує ремонту.   
   З метою вирішення цього питання,  голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк разом із головою Гусятинської сільської ради Марією Думітрак, представниками філії «Чемеровецький райавтодор», відділу Держгеокадастру у Чемеровецькому районі, ТОВ «Агро» Чемерівці, агрохолдингу «Мрія», фермерського господарства «Холдер-Агро» побував на вищевказаній дорозі. Вони здійснили огляд розораних меж та намітили кроки і подальші завдання по даній дорозі. Зокрема, на наступному тижні представниками відділу Держгеокадастру у Чемеровецькому районі та ТОВ «Агро» Чемерівці буде проведено замір точок меж. Згодом планується здійснити ремонтні роботи на дорозі Гусятин - Боднарівка. Свою допомогу під час цього процесу нададуть інвестори.
   Окрім того учасники виїзду обговорили питання щодо виділення земельної ділянки для складування гною фермерським господарством «Холдер-Агро» у с.Боднарівка.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019