Новини
 
                                                  
 
          
08.04.2019 року                                                      
                            
Апаратна нарада при голові райдержадміністрації
    Відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Батюка. У ній взяли участь керівники  відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади.
   Із роботою виробничо-комерційного центру по наданню побутових послуг ознайомив його керівник Володимир Процуха. Володимир Володимирович у процесі свого виступу зупинився на послугах, які надає населенню виробничо-комерційний центр - це ремонт взуття, швейних виробів, побутової техніки, годинників, перукарські послуги. У 2018 році було надано послуг на загальну суму 318 тис. грн. За словами доповідача планується розширити спектр послуг, а також здійснити  ремонт перукарні та заміну вікон. 
    Директор районної друкарні Михайло Синишин розповів про діяльність підприємства. Він окреслив поточні завдання та озвучив плани по виробничих потужностях друкарні.
    Розглядалися питання про стан справ у підвідомчих галузях і сферах діяльності, про стан забезпечення життєдіяльності населення району.
    Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Олег Батюк зосередив увагу присутніх на реалізації пріоритетних завдань у профільних підрозділах.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019