Новини
 
                                                  
 
          
28.03.2019 року                                                   
                
Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко сьогодні перебуває з робочим візитом на Хмельниччині
Поїздка розпочалася із Старокостянтинівського району, де високопосадовець ознайомився із роботою двох амбулаторій загальної практики сімейної медицини.
Наразі в облдержадміністрації триває нарада з представниками структурних підрозділів ОДА, Управління Пенсійного фонду в області, працівниками соціальної сфери.
Розпочинаючи зустріч, Віце-прем'єр розповів про урядові ініціативи у сфері соціального захисту громадян, зокрема, щодо монетизації субсидій, індексації пенсій, підтримки багатодітних сімей.
Павло Розенко наголосив, що незважаючи на політичні процеси в країні, є чітка позиція Президента та Уряду щодо впровадження цих кроків в державі, саме тому усі виплати, пільги та субсидій будуть відбуватися згідно плану.
Особливу увагу Віце-прем'єр звернув на важливість інформування населення про нововведення у системі виплати субсидій та пенсій, аби кожен, хто потребує допомоги від держави, міг її безперешкодно отримати.
Павло Розенко поспілкувався з керівниками підрозділів, які відповідають в області за роботу соціальної сфери, відповів на запитання учасників наради.
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019