Новини
 
                                                  
 
          
25.03.2019 року                                                          
                     
Проведено апаратну нараду
    Головою райдержадміністрації Олегом Батюком сьогодні було проведено апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів РДА, районних служб та організацій.
    Про роботу Чемеровецького військового комісаріату розповів начальник відділення забезпечення РВК Костянтин Лісовський. Під час свого виступу він окреслив напрямки роботи, за якими працював військовий комісаріат протягом 2018 року. Прозвучала інформація про відбір на строкову службу та проходження військової служби за контрактом. Зупинився виступаючий на тому, що сьогодні армія у порівняні із 2014 роком забезпечена усім необхідним військовим оснащенням та харчуванням. Сказано про пільги та інші переваги, котрі наразі мають українські військові.
    Начальник районного сектору ДСНС у Хмельницькій області Віталій Паламар проінформував присутніх про забезпечення протипожежного захисту дільничних виборчих комісій району.
    
Також традиційно, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації доповідали про основні напрямки своєї роботи та зазначили проблемні питання по відповідних сферах.
    По закінченню наради головою РДА були надані доручення керівникам відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019