Новини
 
                                                  
 
          
22.03.2019 року                                                         
                              
Про монетизацію субсидій розглянули на засіданні громадської ради 
     Відбулося засідання громадської ради при Чемеровецькій райдержадміністрації. Під час зібрання було розглянуто питання про монетизацію житлових субсидій. По ньому виступила начальник управління соціального захисту населення Тамара Трач. На початку свого виступу вона розповіла про роботу, яка ведеться у районі щодо надання житлових субсидій та озвучила зміни, які були внесені Урядом у минулому році. Далі Тамара Віталіївна проінформувала членів громадської ради про монетизацію субсидій. Було сказано про постанови Кабінету Міністрів України, що регламентують цей процес, акцентовано увагу на новихпринципах здійснення монетизації субсидій та порядку її проведення. Йшла мова про здійснення грошових виплат у готівковій формі.
    Із вищевказаного питання начальник управління соціального захисту населення Тамара Трач також надала  роз'яснення присутній аудиторії.  
   Окрім того члени лорадчого органу окреслили напрямки роботи громадської ради та погодили коло питань, котрі розглядатимуться на наступних засіданнях ГР.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019