Новини
 
                                                  
 
          
18.03.2019 року                                                               
                     
Відбулася апаратна нарада
     У райдержадміністрації відбулася планова нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, організацій і установ, що функціонують у смт Чемерівці. Провів її голова Чемеровецької районної державної адміністрації Олег Батюк.
    Про тарифи на послуги з розподілу електричної енергії інформував директор Чемеровецького району електричних мереж ПАТ «Хмельницькобленерго» Сергій Берладін. Він розповів про роботу у цьому напрямку діяльності.
     Із роботою Чемеровецького районного управління Головного управління Держспродспоживслужби у Хмельницькій області ознайомив його начальник Сергій Москалюк. Виступаючий назвав основні показники діяльності, поділився планами на майбутнє та озвучив окремі проблемні моменти.
    Учасники зібрання також обговорили поточні питання різних сфер життєдіяльності району.
    Підсумки наради підбив голова районної державної адміністрації Олег Батюк, який окреслив коло основних завдань на поточний тиждень.  Зважаючи на актуальність та важливість порушених питань Олег Богданович та інші учасники наради внесли свої конструктивні пропозиції, висловили думки та запропонували їх втілити у життя.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019