Новини
 
                                                  
 
          
13.03.2019 року                        
                                     
Освітяни Чемеровеччини - одні з найкращих
    Про це сказав голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк на зустрічі із педагогічним колективом Летавської ЗОШ. Як зазначив Олег Богданович, педагогічні працівники Чемеровецького району, в тому числі і Летавської ЗОШ є одними із найкращих на Хмельниччині. Добре відгукуючись про Летавську школу, він говорив про те, що тут сформувались гарні освітні традиції, тут гарні педагоги та гарні діти, які демонструють чудові результати із ЗНО і в навчальному процесі.
    Виступаючи перед присутніми, Олег Батюк здійснив акцент на тому, що в Україні за останні роки відбулося економічне зростання та динаміка росту у різних сферах. Стратегічні курси Президента України Петра Порошенка - як він відмітив, спрямовані на розвиток нашої держави. Олег Батюк зупинився на проведені реформ в освіті, медицині, оборонному секторі, розвитку місцевих територій. Здійснив акцент на вступі України в ЄС та НАТО.
   Голова РДА Олег Батюк відповідав на запитання учительського колективу та побажав їм плідної праці на благо примноження здобутків освіти Чемеровеччини.   
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019