Новини
 
                                                  
 
                         

                         
         
12.03.2019 року                                                                                
Надання громадянам якісних медичних послуг - у пріоритеті
    Директор Департаменту охорони здоров'я Хмельницької облдержадміністрації Яків Цуглевич провів робочу зустріч із медичними працівними Чемеровеччини. На зібранні також були присутні голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, заступник голови Чемеровецької селищної ради Юлія Повар, головний лікар Центральної районної лікарні Іван Лаврент'єв, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Юрій Гречанюк.
    Яків Миколайович, виступаючи перед присутніми розповів про реалізацію в нашій державі реформ в галузі охорони здоров'я, ініційовані Президентом України Петром Порошенком. Він акцентував увагу на проведенні реформи первинної ланки, розвитку сільської медицини, телемедицини, втіленні у життя кроків щодо
забезпечення рівного і справедливого доступу громадян до медичних послуг. Говорив він про зростання зарплат лікарів, які уклали декларації із пацієнтами, будівництво у Хмельницькій області амбулаторій із сучасним обладнанням та про реалізацію Програми «Доступні ліки».
    Яків Цуглевич далі окреслив наступний етап реформування - це реформування вторинної ланки медицини, в рамках якого створюються госпітальні округи та відбудеться перепрофілювання напрямків діяльності медичних закладів. Чемеровецька ЦРЛ буде перепрофільована у лікарню інтенсивного лікування І-го рівня.
   Відповідаючи на запитання учасників зібрання виступаючий повідомив про подальші перпективи медицини, ознайомив із здобутками медичних працівників області та поділився планами, які будуть реалізовані у даній галузі протягом найближчого майбутнього.
    На завершення свого виступу Директор Департаменту охорони здоров'я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич високо оцінив працю та зусилля наших медиків. Адже Чемеровеччина за основними показниками діяльності у галузі охорони здоров'я є однією із найкращих у Хмельницькій області.
    Голова Чемеровецької районної державної адміністрації Олег Батюк у своїй промові підкреслив, що протягом останніх років медицина Чемеровецького району зазнала багато позитивних змін - це виведення матеріально-технічної бази на новий рівень, аби мешканці району мали можливість отримати увесь спектр якісних медичних послуг, забезпечення необхідним медичним обладнанням, створення сприятливих умов для роботи працівникам медичної галузі, дотримання заходів із енергозбереження тощо. Олег Богданович відмітив високий професіоналізм медиків краю, які відомі далеко за межами району. У підсумку він додав, що удосконалення галузі охорони здоров'я, надання громадянам якісних медичних послуг є одним із найголовніших пріоритетів. А тому розвитку медицини приділяється велика увага з боку держави.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019