Новини
 
                                                  
 
   
        
11.03.2019 року                                                                                
Олег Батюк провів виїзний прийом громадян на території Голенищівської сільської ради
     Із виїзним прийомом громадян голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк перебував на території Голенищівської сільської ради.   Голові РДА адресувалися звернення різного спрямування. Зокрема, йшлася мова про забезпечення фельдшером, ремонт дороги у Голенищівській с/р, проведення обстеження сімей, про монетизацію субсидій, індексацію пенсій, виплату дотацій за утримання молодняка ВРХ.
    Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, в ході спілкування жителі отримали відповіді на задані запитання.
    Під час проведення прийому громадян, Олег Богданович зазначив, що  турбота про людей, вирішення їх нагальних проблем є одним із пріоритетних завдань на сьогодні.
    Голова адміністрації також цікавився роботою закладів бюджетної сфери, планами на найближчий час та нагальними проблемами.
   На завершення візиту  Олег Батюк акцентував увагу голови Голенищівської сільської ради Олександра Павліковського на реалізації Проектів, що сприятимуть розвитку підвідомчої території, один із яких - це зелений туризм.
 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019