Новини
 
                                                  
 
          
11.03.2019 року                                                               
                    
Радилися, ділилися думками, висловлювали пропозиції
   Нарада з керівниками структурних підрозділів РДА, районних організацій і установ відбулася у райдержадміністрації. Провів її голова районної державної адміністрації Олег Батюк. Учасниками зібрання було розглянуто декілька питань.
    Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік розповіла начальник управління фінансів районної державної адміністрації Тетяна Прубняк. Вона повідомила присутнім про ті зміни, які будуть внесені до районної казни та озвучила галузі господарювання Чемеровеччини, на котрі спрямовуватимуться видатки.
    Також у процесі наради було заслухано інформації про стан справ у галузях сільського господарства, пенсійного забезпечення, соціального захисту, медицини, освіти, екології, цивільного захисту населення тощо.  
    Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Олег Батюк акцентував увагу присутніх на тому, що усі ми повинні працювати на благо розвитку Чемеровеччини, зростання потенціалу краю.
    «Наполеглива і результативна праця - головний пріоритет діяльності місцевих органів влади, організацій та установ різних форм власності. І саме вона слугуватиме основним показником ефективності нашої роботи …», - резюмував Олег Батюк. 
 © Чемеровецька районна державна адміністрація, 2007-2019